$32.00/unit
2 in stock
$16 per pound. Averaging 2 pounds per package. 100% grass fed and finished.
QUANTITY
1
Pickup Options
Pickup at Mooreland Farms
JA
June 28, 2025
5.0
Love Mooreland farms. So glad to see them selling on Locally Grown!
More products from Mooreland Farms