$21.00/unit
In stock
This item is $15.00 per lb. The estimated weight is between 1.4 and 3 lbs. The estimated price is between $21.00 and $45.00
QUANTITY
1
Pickup Options
Pickup at Jamesville
Delivery Options
Delivery to Jamesville
Rockie Lester
May 8, 2025
5.0
Products 10/10 I love everything I ordered
Dante Oliver
December 5, 2024
5.0
Amazing people, amazing products!
More products from Elly's Acres Farm